Gündem
21 Mayıs 2010 08:43 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 11:18

"KASET MONTAJ"DİYEN UZMAN CÜNEYT ÖZDEMİR'İ NASIL ÇILDIRTTI? (VİDEO)

Baykal'ın kaseti için 'montaj' diyen uzman Uğur Kurtalan 5N 1K'ya katıldı. Kurtalan program boyunca Cüneyt Özdemir'i çıldırttı.

Ulusal Kriminoloji Bürosu Başkanı Uğur Kurtulan Deniz Baykal'ın kasetinin montaj olduğunu öne sürdü ve CNN Türk ekranlarında 5N 1K’da Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtladı. Aslında yanıtlamadı. Kurtulan, Özdemir’in soruları yerine kendi şarkısını söyledi. Özdemir, yer yer o kadar sinirlendi ki ne yapacağını şaşırdı, konuğuna sert çıkmaktan kendini alamadı. Kurtulan’ın basın toplantısındaki yaptığı sunumun Baykal’ı daha da zor bir duruma düşürdüğünü söyleyen Özdemir tepkisini dile getirmekten çekinmedi. Özellikle açıklamada verilen bazı detaylar Özdemir’in eleştiri oklarına hedef oldu.

"UĞUR BEY GERÇEKTEN İYİ BİR ŞEY YAPTIĞINIZI MI SANIYORSUNUZ?"

Özdemir, progamın sonlarında doğru artık konuya dair fikrini açık açık söyledi. "Bu kasetin ayrıntılarına dair bugüne kadar medyada en küçük bir şey yazılmadı. En küçük bir detay bile yansımadı. İçeriği ile ilgili hiç kimse bir şey söylemedi. Ama siz bugün 7 tane haber kanalına canlı yayında bütün detayları anlattınız. Türk halkı o kasetin içeriğine dair bugüne kafar hiç bir şey bilmiyordu. İlk defa o görüntülerden bir resim görüldü ekranda. Gerçekten iyi bir şey yaptığınıza inanıyor musunuz?"