Gündem
15 Ara 2013 14:28 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:48

Karanlık Kurul bu kez o yazarı hedef aldı!

Cemaat’in kanalı Samanyolu TV'nin dizisi Şefkattepe'nin 130. bölümünde yine AKP-Cemaat kavgası gündemdeydi.

Karanlık Kurul bu kez o yazarı hedef aldı!
Dizide yaratılan hayali “Karanlık Kurul” üyelerinin ağzından söylenen sözlerde Yeni Şafak yazarı Cem Küçük hedefe oturtuldu.

Soyadına gönderme yapılarak “cüce” diye adlandırılan Cem Küçük’ün yanısıra Rasim Ozan Kütahyalı ve Sevilay Yükselir de isim verilmeyerek “Karanlık Kurul”un sözde planlarında anıldı.

Dizide “Karanlık Kurul”a şu sözler söyletildi:

"Bu topraklarda kurulan devletlerin hamuru diyeceğimiz yapıları topyekün bitirme projemizin ilk ve önemli aşaması başarıyla sonuçlandı. Sırada kontrolümüz altındaki medyada cüce ve kara adamlarımızın fitnesiyle, camiaya yönelik "örgüt" suçlaması var. Sonraki hamlemiz ise camiaya öldürücü balyozlar gibi inip kalkacak ve üzerlerine meteorlar yağacak... Paralel devlet tartışmaları bitirici darbe için önemli. Derinliğimizi gizleyerek yaptığımız paralel yargı, paralel emniyet ve devlet içinde devlet tartışmalarının hepsi birer hazırlık. Camia ile ilgili bundan sonraki adımımız; camianın ülkeye ihanet ettiğini yeni propaganda yöntemiyle gündeme taşıyıp, beyaz propagandaya yerleştirilmiş kara propagandayla işlerinin bitirilmesi olacak..."

İŞTE STV DİZİSİ ŞEFKATTEPE’DE GEÇEN O ANLAR: