Gündem
27 Kas 2014 14:36 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:57

Karaalioğlu, Cömert ve Ocaktan'ın yeni adresleri belli oldu!

Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert, Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan'ın yeni adresi belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Görevlerinden alınan Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert, Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan'ın yeni adresi belli oldu.

Yeni Şafak Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve İnternet Servisi Şefi Ersin Çelik, bomba bir açıklama ile Twitter'dan Karaalioğlu, Cömert ve Ocaktan'ın artık Yeni Şafak'ya yazacağını açıkladı.BAŞA DÖNDÜLER

Mustafa Karaalioğlu Star'daki görevine başlamadan önce Yeni Şafak'ın başındaki isimdi. Yusuf Ziya Cömert de aynı dönemde gazetenin genel yayın yönetmenliği koltuğunda oturuyordu. Karaalioğlu, 24 TV'yi de bünyesinde bulunduran Star Medya Yayıncılık'a geçmek için; Cömert de bazı "uyuşmazlık"lardan ötürü gazeteden ayrılmıştı. Mehmet Ocaktan ise, Yeni Şafak'ta köşe yazarlığı yaparken görevinden ayrılmış, Ak Parti'den milletvekili seçilmişti.