Diziler
08 Nis 2019 08:47 Son Güncelleme: 08 Nis 2019 09:09

Kanal D'nin yeni dizisi Leke'den ilk tanıtım!

Kanal D'nin yeni dizisi Leke'nin yayın tarihi açıklandı.

Yapımını Tims&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Kanal D'nin yeni dizisi 'Leke'nin ilk tanıtımı izleyiciyle buluştu. 16 Nisan Salıgünü izleyiciyle buluşacak olan, başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen'in paylaştığı dizinin tanıtımı büyük merak uyandırdı.

'Kadın olmak niye bu kadar zor!'

Kadınlara mesafeli ve ön yargılı olan Cem (Burak Sevinç) ile hayatını işitme engelli erkek kardeşine adayan Yasemin'in aşk hikayesini konu alan diziden ilk görüntüler seyirciden tam not aldı. Tanıtımda, kendi doğruları ile yaşayan, dürüst, inandığını sonuna kadar savunan, hem çalışan hem de hukuk bölümünde okuyarak kendi ayakları üstünde durmaya çalışan Yasemin'in yaşadığı zorluklar ekrana geldi.

Yetiştirme yurdunda yaşayan işitme engelli kardeşi Murat'ın ameliyat parasını biriktirmeye çalışan Yasemin'in yaşadığı çıkmazları "Hayat niye bu kadar zor. Onuruyla, şerefiyle yaşamak niye bu kadar zor. Kadın olmak niye bu kadar zor" sözleriyle dile getirmesi izleyenleri derinden sarstı. Bütün hayatı işi olan, aile ve aşka inanmayan genç iş adamı Cem'in tüm ezberlerini bozacak olan Yasemin ile tanışmasında yaşanan çarpıcı olay şimdiden merak konusu oldu.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun, senaryosunu Yıldız Tunç'un üstlendiği 'Leke' 16 Nisan Salı günü Kanal D ekranında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.