Kanal D'nin Leke dizisinde sürpriz değişiklik!

Kanal D'de henüz 4. bölümü yayınlanan ve başrollerinde Burak Sevinç ve Melis Sezen'in bulunduğu Leke dizisinin setinde flaş bir değişiklik yaşandı.

Kanal D'nin Leke dizisinde sürpriz değişiklik! - Sayfa 1

İlk 4 bölümüyle reytinglerde ilk 10'a bile girmekte zorlanan Leke dizisinin sonu geliyor gibi görünüyor. Kadrosunda, Selen Uçer, Selahattin Paşalı, Mehmet Bozdoğan, Tolga Güleç ve Nail Kırmızıgül'ün bulunduğu dizi, bugün yayınlanacak 5. bölümüyle de isteneni veremezse final yapması an meselesi olabilir.


110
Kanal D'nin Leke dizisinde sürpriz değişiklik! - Sayfa 2

Kanal D'nin bu sonuçlarla başını ağrıtan dizide görülmemiş bir değişiklik yaşandı. Dizinin yönetmeni Metin Balekoğlu, koltuğunu Şenol Sönmez'e devretti. Apar topar yaşanan bu değişikliğin, kötü reyting sonuçlarını düzeltmek için yapılan bir hamle olduğu söyleniyor.


210
Kanal D'nin Leke dizisinde sürpriz değişiklik! - Sayfa 3

Peki Leke son bölüm ne olmuştu?

7 Mayıs 2019 Salı günü yayınlanan Leke'nin 4. Bölümünde Yasemin büyük bir tuzağa düşürülüyor! Şirin, dövülmüş bir şekilde Yasemin'in kapısını çalıyor. Yasemin ise Şirin'i o halde görünce şok geçiriyor. Murat, yeni bir yetiştirme yurduna geçiyor.

310
Kanal D'nin Leke dizisinde sürpriz değişiklik! - Sayfa 4

Ayrıca küçük çocuk, kendisini hiç olmadığı kadar yalnız ve mutsuz hisseder. Ablasını aramak isteyen Murat'ı yurtta kimse anlamaz. Bu durum karşısında oldukça üzülen Murat, yetimhaneden kaçar.

410