Televizyon
15 Ara 2017 10:37 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 01:52

Kanal D'nin hangi programı reyting canavarına yenildi? (Medyaradar/Özel)

Kanal D'de geçtiğimiz ay yayın hayatına başlayan bir program ekranlara veda ediyor.

13 Kasım'da Kanal D'de yayın hayatına başlayan ve hafta içi hergün gündüz kuşağında ekranlara gelen Alışveriş Melekleri 15. bölümüyle birlikte final yapıyor.

Haluk Şirin ve Caner Erdem'in ortak oldukları Production House tarafından hazırlanan, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun hem sunuculuğunu, hem de jüri üyeliğini yaptıkları programa sonradan Deniz Akkaya da katılmıştı.

Moda programlarının fenomen yarışmacıları Ayşegül Doğan, Nihal Candan ve Simay Tokatlı’nın yarışmacılara koçluk ettikleri programda, yarışmacılar ve melekleri, jüri üyelerinin belirlediği konsept ve bütçeye göre tarzını yaratmaya ve günün en yüksek puanını almaya çalışıyorlardı.

Kanal D yönetimi beklenen reytinglere ulaşamayan Alışveriş Melekleri'ni 15.bölümde bitirmek için final kararı aldı.Öte yandan Alışveriş Melekleri’nin karşısında Fox TV’de yapımcılığını Karga Yapım’ın üstlendiği Stil Avcıları iki aydan beri başarılı yükselişini sürdürüyor.

Reytinglerde ilk yüzde içinde 50. sıralarına yerleşen Stil Avcıları’nda, Hakan Akkaya, Demet Şener ve Uğurkan Erez'den oluşan jüri seyirciye kendini sevdirmeye başardı.