Televizyon
02 Haz 2017 01:12 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:44

Kanal D'de sürpriz gelişme! O dizi final yapmaktan vazgeçti!

Düşük reytingler yüzünden sezon sonu final yapacağı açıklanmış olan Bodrum Masalı, bir sezon daha devam etme kararı aldı.

TMC film yapımcılığında ekranlara gelen Bodrum Masalı, yayın hayatına 2016'nın Ağustos ayında bir yaz dizisi olarak başlamış ancak sezon boyunca devam etmişti.

REYTİNGLER UMUT VERDİ

İstediği reyting oranlarını bir türlü yakalayamayan dizi, sezon sonunda final yapacağını açıklamıştı. 4 Haziran olarak final tarihi verilen dizinin, 40. ve final bölümü öncesi, 38 ve 39. bölümleri ile beraber artan retingleri yapımcılar için bir umut ışığı oldu.

Yapımcılar, Bodrum Masalı için bir aylık bir süre daha verdi ve dizinin final yapmaması kararı alındı. Bu bir aylık süre içerisindeki performansına göre büyük ihtimalle yeni sezonda devam edecek olan dizi en az bir ay daha Kanal D ekranlarında olacak.

SÜRPRİZ İSİMLER KADROYA KATILACAK

Sezon finalinden sonra kısa bir süre tatil yapacak olan ekip, Ağustos ayında yeni sezonuyla ekrana dönecek. Hikaye şu anda var olan oyuncu kadrosunu koruyacak ama çok sürpriz isimleri kadrosuna katarak ve yepyeni bir konsept kurgulayarak devam edecek. 

BODRUM MASALI OYUNCU KADROSU

TMC'nin yapımcılığını yaptığı dizinin kadrosunda, Timuçin Esen, Şevval Sam, Nejat İşler, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Aslıhan Gürbüs, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz, Ezgi Şenler, Hilmicem İntepe, Serhan Onat, Bige Önal, Kerimcan Kamal ve Basri Albayrak yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.