Televizyon
17 Tem 2018 13:35 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:45

Kanal D'de reyting şoku! Hangi dizi ikinci kez final yapıyor? (Medyaradar/Özel)

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan dizi reytinglerde aradığını bulamayınca yine final kararı alındı.

Hayati ve Diğerleri dizisi geçtiğimiz dönemlerde Kanal D’de yayınlanmış ancak reytinglerde başarısız olduğu için sona ermişti. Yaz sezonunda bir kez daha şansını deneyen dizi yine umduğunu bulamadı ve final yapılmasına karar verildi. 

Kanal D eski genel müdürü İrfan Şahin'in sahibi olduğu 1441 Yapım tarafından hazırlanan, yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun yaptığı, senaryosunu Onur Özcan - Murat Özsoy ikilisinin yazdığı dizide Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu , Levent Ülgen, Bülent Çolak, Bahtiyar Engin, İbrahim Selim , Gökhan Kıraç, Aybike Esin Tumluer gibi isimler rol alıyordu.

2017 yılının Aralık ayında yayınlanmaya başlayan dizi beklentileri karşılayamayınca birinci bölümün ardından yayından kaldırılmış, geri kalan 5 bölümün ise yaz aylarında yayınlanmasına karar verilmişti. Dizinin akıbeti bu yayından sonra netlik kazanacaktı. Ve Kanal D yönetimi reytinglerin yine istenilen düzeyde olmaması nedeniyle Hayati ve Diğerleri'ne ikinci kez final yaptırma kararı aldı.

Dizinin final bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında olacak.

HAYATİ VE DİĞERLERİ FİNAL FRAGMANI

İkircikli birbirinden ilginç olaylarla ilgilenirken trafik ışıklarında çantasını çaldıran ünlü popçu Turgay’ın karakola gelmesi tüm ekibi heyecanlandırır. Başta Açelya olmak üzere tüm ekibin özel ilgi gösterdiği popçu Turgay içinde para, son çektiği klip ve yeni çıkacak albümünün tek kopyasının olduğu çantanın bir an önce bulunmasını isterken yaşanan olaylar Hayati’nin sabrını giderek taşırmaktadır.