Polemik & Kulis
23 Mar 2021 08:49 Son Güncelleme: 23 Mar 2021 09:31

Kanal D muhabiri koronavirüse yakalandı! Sosyal medyadan duyurdu...

Dünyada 1 yıl önce başlayan koronavirüs (Covid-19) sık sık habercileri de vuruyor. Türk medyasında koronavirüsten etkilenen isimler arasına Kanal D muhabiri İbrahim Konar da katıldı.

Google Haberlere Abone ol

İşleri gereği her türlü ortama giren gazeteciler tüm aldıkları tüm tedbirlere rağmen koronavirüsten kaçamıyor. Koronavirüse yakalandığını açıklayan son haberci Kanal D Ana Haber muhabiri İbrahim Konar oldu. 

İbrahim Konar, koranavirüse yakalandığını sosyal medyadan paylaştı. Karantinada olduğunu açıklayan Kanal D muhabiri, testinin pozitif çıktığını ve 2 haftalık karantina sürecine girdiğini açıkladı. 

İbrahim Konar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında şöyle dedi: 

"1 yıldan beri o kadar itinalı davranmama rağmen koronavirüs ne yazık ki bana da bulaştı. Kas ağrısı ve boğaz yanması şikayetiyle hastaneye gittim. Kontrol amaçlı bir serum verdiler. Sonra da testim pozitif çıktı...

Aslında çok hafif geçiyor süreç, yani korkulacak bir şey yok çok şükür. İnşallah 2 haftalık karantina sürecinde testi negatife çevireceğim. Lütfen tedbirleri elden bırakmayın, gevşemeyin, virüsü hafife almayın."

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İbrahim Konar (@ibrahimkonar)'in paylaştığı bir gönderi