Televizyon
22 Eki 2018 14:53 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:56

Kanal D fişini çekti! O dizi artık yayınlanmayacak!

Kanal D'nin büyük umutlarla başladığı ve tanıtımını aylar öncesinden başlayan iddialı dizisi için artık karar verildi.

Kanal D fişini çekti! O dizi artık yayınlanmayacak!
Yeni sezona birbirinden iddialı dizilerde başlayan Kanal D'nin büyük umutla yayına soktuğu dizi Bir Umut Yeter için karar verildi. Dizi artık yayınlanmayacak, yayın akışından çıkarıldı.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı ve Esra Bilgiç Töre gibi güçlü isimleri bir araya getiren dizi ekran macerasına 27 Eylül Perşembe akşamı başlamış, reytinglerde beklentileri karşılayamayınca Cumartesi gününe alınmıştı. Bu hafta 5. bölümüyle ekrana gelmesi beklenen dizinin yayın gününe, Kanal D'nin 'İkizler Memo-Can' dizisi geldi. Bir Umut Yeter dizisi de kanalın yayın akışından çekildi.

ÇERKESLER'DEN TEPKİ GELMİŞTİ!

Dizinin son bölümünde Çerkes kökenli vatandaşları rahatsız eden bir söz vardı ve bu söz yüzünden de protesto gösterileri yapıldı.PEKİ DİZİDE HANGİ SAHNE ÇERKESLERİ KIZDIRDI

Kanal D Televizyonunda ekrana gelen “Bir Umut Yeter” adlı dizinin 6 Ekim Cumartesi günü yayınlanan bölümünde geçen “Bunun sütü bozuk. Annesi şoförün yeğeniydi çok güzeldi, tam bir Çerkes kızı' sözleri infial yarattı. Çerkes vatandaşlar diziyi protesto etti.Vatandaşlar ve Çerkes vekiller kanal yöneticilerini ve dizinin yapımcı ve senaristini kullanılan çirkin dil nedeniyle özür dilemeye davet etti.

İŞTE O SAHNE...Reytinglerde kötü giden diziye bir de bu sahne eklenince dizi için final çanları çokta çalmaya başlamıştı. Sosyal medyadan da yapılan kötü yorumlar dizinin sonunu getirdi. Tüm bunların üzerine Kanal D, Bir Umut Yeter dizisini yayından çekti...PEKİ FİNAL NE ZAMAN, NELER OLACAK?

İnfial yaratan ve bir türlü istenilen başarı grafiğini gösteremeyen dizi için Kanal D'den resmi bir açıklama gelmedi. Dizi ne zaman final yapacak, son bölüm ne zaman yeni yayın günü ne zaman bu konular hakkında resmi bir açıklama henüz yok.