Televizyon
20 Oca 2022 14:54 Son Güncelleme: 20 Oca 2022 20:22

Kan donduran cinayeti Fulya Öztürk’e itiraf etti! ‘İple boğup, evde benzinle yaktılar…’

Konya’dan Antalya’nın Serik ilçesine gelen Kerziban Keskin’den (61) tam 83 gündür haber alınamıyordu. Konya’da yaşayan oğlu Erkan Ünüvar, annesinin parası için öldürülmüş olabileceğini iddia ederek, Fox TV’de ‘Fulya İle Umudun Olsun’a başvurarak yardım istedi. Israrlı yayınların ardından emlak zengini Kerziban Keskin’in Antalya’da cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

FOX’ta ekrana gelen ‘Fulya İle Umudun Olsun’ programında günlerdir emlak zengini Kerziban Keskin’in nerede olduğu sorusuna yanıt aranıyordu. Keskin’in tüm mallarının vekaletini Hüsne D’ye vermesinin ardından kayıplara karışması Fulya Öztürk tarafından şüpheli bulunmuştu.

Bugün, söz konusu olayla ilgili şok eden bir cinayet itirafı geldi. İşte kan donduran cinayetin perde arkası…

Olayla ilgili araştırmalarını derinleştiren ‘Fulya İle Umudun Olsun’ ekibi Hüsne D. dışında şüphelerin odağı haline gelen Rüstem B’ye de ulaştı. Rüstem B. ise canlı yayında gözyaşları içerisinde Kerziban Keskin’in kaybolmasıyla ilgisinin olmadığını söyledi.

Rüstem B, bugün yayın öncesi Fulya Öztürk’e bir itirafta bulacağını söyledi ve yine gözyaşları içerisinde cinayet itirafında bulundu.

Kerziban Keskin’in Hüsne D tarafından boğularak öldürüldüğünü, ardından da cesedin 2 gün evde bekletildiğini anlattı. Katil zanlısı, Kerziban Keskin’in cesedini ortadan kaldırmak için plan yaptıklarını ve cesedi benzinle evin banyosunda yaktıklarını söyledi. Rüstem B, ‘Hüsne D, bu vahşi eylemde başarılı olmayınca cesedi parçalara ayırdı’ diye konuştu.

Rüstem D’nin Fulya Öztürk’e yaptığı bu açıklamanın ardından Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri İstanbul ve Antalya’da eş zamanlı operasyonlar yaptı.

İstanbul’da Rüstem B. ve eşi İnayet B. Antalya’da ise Hüsne D. ve dini nikahlı eşi Ramazan Ç. gözaltına alındı.

Kerziban Keskin cinayetine dair tüm sıcak gelişmeler bugün saat 16.45’te FOX’ta yayınlanan ‘Fulya İle Umudun Olsun’ programında ekran gelecek.