Kalk Gidelim'in yapımcısından final açıklaması

TRT 1'in 4 sezondur ekrana gelen dizisi Kalk Gidelim'e final bölümünde ünlü şarkıcılar konuk oluyor. Dizinin yapımcısı şarkıcıların oyunculuk performansını ve final kararını değerlendirdi.

Kalk Gidelim'in yapımcısından final açıklaması - Sayfa 1

Staff Film'in 4 sezondur devam eden dizi projesi olan “Kalk Gidelim”in yılbaşı akşamı yayınlanacak olan final bölümünde Gülşen, Kubat ve Göksel sahne aldı.

Staff Film’in sahibi Eyüp Üstün, konuk sanatçıların oyunculuk performanslarıyla ilgili şunları söyledi:

“Dizimiz yılbaşı akşamı yayınlanacak final bölümünde konuk olan sanatçı dostlarımız sadece sahnede şarkı söylemediler. Senaryoda onlar için yazdığımız sahnelerde oyunculuk performanslarını da sergilemiş oldular. Sevgili dostlarımız Kubat’ın oyunculuğunu kendi gibi sıcak, Göksel’in oyunculuğu sempatik, Gülşen’in oyunculuğunu da havalı bulduğumu söyleyebilirim. Hepsi çok başarılı performans gösterdiler. Gülşen’le dijital bir proje için tekrar görüşeceğiz…”


112
Kalk Gidelim'in yapımcısından final açıklaması - Sayfa 2

“Oyunculuk Nirvana!”

Gülşen, 2021’ye ekranda gireceği için mutlu olduğunu söylerken, ilk kez gösterdiği oyunculuk performansıyla ilgili “Nirvana” kelimesini kullandı..


212
Kalk Gidelim'in yapımcısından final açıklaması - Sayfa 3

“EKİBİMİZİ AİLELERİNE KAVUŞTURMAK İSTEDİK”

Yapımcı Eyüp Üstün, dizinin 135. Bölümde Final yapması kararıyla ilgili detaylı açıklamalarda bulundu:


312
Kalk Gidelim'in yapımcısından final açıklaması - Sayfa 4

“Hem oyuncu kadromuz, hem de teknik ekibimiz yaklaşık 4 senedir ailelerinden uzakta yaşıyorlar. Pandemi döneminin de etkisiyle İstanbul’a gidiş-gelişleri de sınırlandırmak durumunda kaldık.


412