Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül el ele görüntülendi

Kadir Doğulu'nun gittiği eğlence mekanında kadınlarla samimi görüntüleri magazin basınına bomba gibi düştü. Günlerdir konuşulan görüntülerin ardından "Gürültülü bir ortamda yapılan normal bir konuşma" diyerek eşini savunan Atagül ile Doğulu, Kadıköy'de el ele görüntülenerek evliliklerinde sorun olmadıklarını gösterdi.

Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül el ele görüntülendi - Sayfa 1

3 yıllık ilişkinin ardından 2016 yılında nikah masasına oturan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. Daha önce Aşkın Tarifi isimli dizideki partneriyle yakınlaştığı ileri sürülen Doğulu'nun bu sefer de gittiği eğlence mekanlarında kadınlarla sarmaş dolaş görüntülendi. Eşinin görüntüleriyle ilgili açıklama yapan Atagül ise "Gürültülü bir ortamda yapılan normal bir konuşma" dedi.

115
Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül el ele görüntülendi - Sayfa 2

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER
İhanet söylemlerine aldırış etmeyen Neslihan Atagül, bu süreçte eşini yalnız bırakmadı. Çift, dün Kadıköy'de el ele görüntülendi. İkilinin samimi halleri ise evlilikte bir krizin yaşanmadığını gözler önüne serdi.

215
Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül el ele görüntülendi - Sayfa 3

NE OLDU?
2016 yılında meslektaşı Neslihan Atagül ile nikah masasına oturan Kadir Doğulu'nun gittiği eğlence mekanında kadınlarla dans ederken görüntülendi. İddiaya göre; Mekanda bulunan Aras Bulut İynemli arkadaşı Kadir Doğulu'yu uyardı. İynemli'nin uyarılarını dikkate almayan oyuncu eğlenceye kaldığı yerden devam etti.

315
Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül el ele görüntülendi - Sayfa 4

Görüntülerin ardından Birsen Altuntaş'a açıklama yapan Doğulu, "Sosyal medya ilgi alanım değil" diyen Doğulu, mekanda sohbet ettiği genç kadınla ilgili görüntülere "Ben bu görüntüleri bu şekilde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen ama yakınlaşamayınca da bu şekilde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum.

415