Kadın için felaket senaryosu hazır!

FOX ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kadın, 3. sezona bomba gibi başladı. Reyting listelerinde salı gününün galibi dizi hakkında öyle bir iddia ortaya atıldı ki seyirciler kazan kaldırdı. Medya kulislerinde dolanan iddiaya göre Kadın bu sezon final yapıyor.

Kadın için felaket senaryosu hazır! - Sayfa 1

Kadın dizisi 3 sezondur FOX ekranlarının en çok izlenen yapımlarından biri oldu. 3. sezona hızlı bir giriş yapan dizi, salı günü reyting listesinin zirvesine adını yazdırdı. Farklı senaryosu ile seyircinin gönlünü fetheden dizi hakkında ortaya atılan iddialar ise çok vahim..


113
Kadın için felaket senaryosu hazır! - Sayfa 2

3. yeni sezona yaprak dökümü ile başlayan diziden ilk veda eden isim yıllardır Hatice karakterine büyük bir başarı ile hayat veren Bennu Yıldırımlar oldu. Hatice karakterinin kaza sonucu diziye vedası ekran başındakileri gözyaşına boğdu.


213
Kadın için felaket senaryosu hazır! - Sayfa 3

Kadın 67. yeni bölümde Sarp ölüyor: Dizinin 15 Ekim Salı akşamı yayınlanacak 67. yeni bölümde ise diziye bomba bir isim daha veda edecek.


313
Kadın için felaket senaryosu hazır! - Sayfa 4

Dizinin başrollerinden biri olan Sarp Çeşmeli karakterini canlandıran başarılı oyuncu Caner Cindoruk kaza sonrası hayatını kaybederek diziden ayrılan ikinci oyuncu olacak.


413