Kadın dizisinin sevenleri şoka uğradı kadroya dahil olan isim bomba etkisi yaratacak

Fox TV'de yayınlanan Kadın dizisinde Sarp karakterine hayat veren Caner Cindoruk'un ayrılmasının ardından diziye yeni bir transferin gerçekleştirildiği öğrenildi.

Kadın dizisinin sevenleri şoka uğradı kadroya dahil olan isim bomba etkisi yaratacak - Sayfa 1

Salı akşamlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alan Kadın dizisinden beklenmeyen bir transfer haberi geldi. Özge Özpirinçci, Seray Kaya ve Bennu Yıldırımlar'ın başrolünde yer aldığı diziye, son olarak final yapan Çarpışma dizisinde rol alan ünlü bir oyuncunun dahil olduğu öğrenildi.


114
Kadın dizisinin sevenleri şoka uğradı kadroya dahil olan isim bomba etkisi yaratacak - Sayfa 2

Daha önce birçok farklı projede yer alan Hakan Kurtaş'ın, Kadın dizisine dahil olduğu öğrenildi. Dizinin yayınlanan son fragmanında ortaya çıkan Kurtaş'ın, Bahar'a iş veren bir kişiyi canlandıracağı görüldü. Ancak karakterin, Bahar'a olan yakın ilgisi de dikkatlerden kaçmadı.


214
Kadın dizisinin sevenleri şoka uğradı kadroya dahil olan isim bomba etkisi yaratacak - Sayfa 3

Hakan Kurtaş kimdir?

Hakan Kurtaş 1988 yılında İzmir'de doğmuştur. Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Lise hayatını Bursa Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Kurtaş'ın annesi iktisatçı, babası çocuk doktorudur.


314
Kadın dizisinin sevenleri şoka uğradı kadroya dahil olan isim bomba etkisi yaratacak - Sayfa 4

Annesi, Hakan 3 yaşındayken İktisat bölümünden mezun olup ardından tekrar sınava girerek resim öğretmenliğini de bitirmiştir. Kendisinden küçük 2 erkek kardeşi vardır.


414