Kadın dizisinde büyük şok! Evden çıkan ceset kimin? Kim ölecek?

FOX TV ekranlarında salı gününün yıldızı olan Kadın dizisinde bu hafta yer yerinden oynayacak. 46. bölüm fragmanı yayınlanan dizi yeni bölümü ile izleyici şok edecek! Kadın dizisinin 46. bölümünde neler olacak?Diziden kim ayrılacak?

Kadın dizisinde büyük şok! Evden çıkan ceset kimin? Kim ölecek? - Sayfa 1

FOX TV ekranlarında salı gününün yıldızı olan Kadın dizisinde bu hafta yer yerinden oynayacak. 46. bölüm fragmanı yayınlanan dizi yeni bölümü ile izleyici şok edecek! Peki Kadın son bölümde diziye kim veda ediyor? 45. bölüm ile 2018 yılının son bölümünü ekranlara getiren dizide heyecan dolu dakikalar yaşandı.

17
Kadın dizisinde büyük şok! Evden çıkan ceset kimin? Kim ölecek? - Sayfa 2

FOX TV ekranlarında salı günü yayınlanan Kadın dizisinin 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın 46. bölüm fragmanı olay oldu. Sıkı rakiplerine rağmen reyting listelerinde zirveyi kimseye bırakmayan Kadın dizisinde başrol oyuncularında biri veda edecek. Nezir’in adamları birisini vurdu. Vurulan büyük ihtimal Hatice oldu. Hatice ölecek mi sorusu ise en çok sorulan soruların başında geliyor. Bennu Yıldırımlar diziden ayrılacak mı?

27
Kadın dizisinde büyük şok! Evden çıkan ceset kimin? Kim ölecek? - Sayfa 3

Yeni bölümde Bahar'ın babası evin önündeki kalabalığı görür ve ne olduğunu anlamaya çalışır. O sırada apartmandan bir ceset çıkarılır. Cesedi gören Bahar'ın babası Arif'in kanlı ellerini fark eder ve gerçeği Arif'ten öğrenir.

37
Kadın dizisinde büyük şok! Evden çıkan ceset kimin? Kim ölecek? - Sayfa 4

Bundan önceki bölümde neler oldu: Bahar'ı telefonla arayan Sarp 'Gelip sizi bir kaç gün içinde güvenli bir yere götüreceğim. O zamana kadar dikkatli olun' diyor. Ancak Bahar 'Artık sana güvenmiyorum. Sen benim tanıdığım adam değilsin' şeklinde karşılık veriyor.

47