Televizyon
19 Nis 2019 10:30 Son Güncelleme: 19 Nis 2019 10:37

Jet Sosyete'de final öncesi şok ayrılık!

TV8 ekranlarında final yaparak dijital platformlarda yayınlanmaya başlanacak Jet Sosyete dizisinin son bölümünde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Kumsal karakterine hayat veren Yasemin Sakallıoğlu diziden ayrıldı.

Jet Sosyete'de final öncesi şok ayrılık!

Mayıs ayında final yapacak olan Jet Sosyete'nin 18 Nisan Salı ekrana gelen bölümünde Kumsal karakteri herkesten gizli bir şekilde nişanlandığını açıkladı.

Diziye sezon başında dahil olan Yasemin Sakallıoğlu (Kumsal), son bölümde nişanlanıp senaryo gereği memleketine dönerek diziden ayrıldı. Kumsal'ın memleketinde gizlice nişanlandığı kişinin, Avrupa Yakası ve Yalan Dünya'da rol alan Dursun (Ömür Arpacı) karakteri olarak gösterilmesi de dikkat çekti.

 

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı Jet Sosyete dizisi 2 Mayıs'ta ekrana gelecek olan 39. bölümüyle final yapacak. Dizinin yeni sezonda dijital bir platformda ve daha kısa bölümler halinde devam etmesi planlanıyor.