Magazin
13 Eki 2014 12:52 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 16:49

Jennifer Lopez’in başı eski kocalarıyla dertte!

Latin yıldızın eski eşleri Ojani Noa ve Cris Judd’a anılarını yayımlamak için 11 milyon dolar önerildiği iddia ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
ABD’li yayıncılar Jennifer Lopez’e rahat vermiyor. İsmi açıklanmayan büyük bir yayınevinin, J’Lo’nun ilk eşi Ojani Noa ve şarkıcının sekiz ay süren ikinci evliliğini yaptığı dansçı Cris Judd’a kitap teklifinde bulunduğu ve kesenin ağzını iyice açtığı konuşuluyor. İddialara göre Lopez’in sırlarını ifşa etmeleri karşılığında iki eski koca toplamda 11 milyon 250 bin dolar alacak.

Dava açacak

Her iki eski eşin de paylaşımlarını tek bir kitapta toplamayı hedefleyen yayınevine, Lopez’in yüklü bir tazminat talebiyle dava açmaya hazırlığında olduğu ifade ediliyor.

Lopez, kariyerinin henüz başlarındayken, Kübalı garson Ojani Noa ile yaşadığı 13 aylık evliliğin bitiminde eşiyle medyaya evlilikleri hakkında konuşmaması için anlaşma yapmıştı. Ne var ki 2006’da Noa, Lopez ile geçen bir yılını tüm çıplaklığıyla ortaya koyduğu bir kitap yazmış ve iş mahkemeye taşınmıştı.

Davasında haklı bulunan Lopez, 545 bin dolar tazminatla mahkemeden ayrılmış ve Noa’nın yazdığı kitabın kopyaları toplatılmıştı.