Polemik & Kulis
02 Ağu 2016 12:44 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 21:26

İşte infaz listesi! Ünlü işadamı Nihat Özdemir'in de bulunduğu 103 kişiyi öldüreceklerdi

15 Temmuz Darbe Kalkışması ile tüm Türkiye'yi ayağa kaldıran FETÖ'nün başarılı olması durumunda öldürmeyi planladığı 103 kişilik liste ortaya çıktı...

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’ne bağlı bir grup cuntacı askerin kalkıştığı kanlı darbe girişiminin ardından tüyler ürperten iddialar da gündeme gelmeye devam ediyor.

Aydınlık gazetesi yazarı Sebahattin Önkibar'ın açıkladığı, kanlı terör örgütü FETÖ’nün darbe girişiminin başarılı olması durumunda öldürmeyi planladığı 50 kişilik listenin ardından 103 kişilik yeni infaz listesi olduğu iddiası şoke etti.

Siyaset, iş ve medya dünyasından önemli isimlerin olduğu listenin 1 numarasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yer alıyor. Mevcut hükümet kabinesinden Başbakan Binali Yıldırım dâhil birçok bakan ismi de listede yer alıyor.

Hedefte Nihat Özdemir ve Fenerbahçe var...
Ülkeyi kaosa sürüklemek isteyen ihanet şebekesinin hazırladığı ileri sürülen listede siyaset dışında son yıllarda Türkiye ve dünyada yaptığı dev projelerle öne çıkan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Fenerbahçe eski 2. Başkanı Nihat Özdemir'in yanı sıra, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da dikkat çekiyor. Gazetecilerin ağırlıklı olduğu listede ES Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, Star gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan Coşkun, Hüseyin Gülerce, Yiğit Bulut ve Turgay Güler gibi isimler de bulunuyor.