İşte ekranların yeni yaz dizileri! Haziran ayında hangi diziler yayınlanacak?

Kış sezonunun sevilen dizileri tek tek final yaparken, çok sayıda yeni yaz dizisi ise ekranda olacak. Haziran ayında 8 yeni dizi seyirciyle buluşacak.

İşte ekranların yeni yaz dizileri! Haziran ayında hangi diziler yayınlanacak? - Sayfa 1

Haziran ayında tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni diziler belli oldu. Ekranlarda ağırlıklı olarak romantik komedi dizileri yayınlanacak.

112
İşte ekranların yeni yaz dizileri! Haziran ayında hangi diziler yayınlanacak? - Sayfa 2

CAM TAVANLAR

Show TV'nin yeni romantik komedi dizisi Cam Tavanlar, 9 Haziran Çarşamba akşamı ekran yolculuğuna başlıyor. Genç kuşağın başarılı oyuncuları Bensu Soral ve Kubilay Aka'yı bir araya getiren dizi renkli ve sürükleyici hikayesiyle seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

212
İşte ekranların yeni yaz dizileri! Haziran ayında hangi diziler yayınlanacak? - Sayfa 3

Dizinin birbirinden ilgi çekici karakterlerinin karşı cins hakkındaki düşüncelerinden kesitler sunulduğu yeni fragmanda kadınlar ve erkekler arasında yaşanacak sert rekabetin de sinyalleri veriliyor.

312
İşte ekranların yeni yaz dizileri! Haziran ayında hangi diziler yayınlanacak? - Sayfa 4

AŞKIN TARİFİ

Kanal D’nin yeni dizisi Aşkın Tarifi 1. bölümüyle 7 Haziran Pazartesi akşamı seyirciyle buluşacak. Dizide Kadir Doğulu, Fransız mutfağında uzman Gaziantepli bir şefi canlandıracak.

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrolünü paylaştığı dizinin kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi isimler yer alıyor.

412