Magazin
05 Tem 2017 16:33 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:58

İşte Ceyda Düvenci'nin Okan Ali'si: "Hoş geldin, ömrümün ikinci meyvesi” (Medyaradar/Özel)

2015 yılında kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile nikah masasına oturan Ceyda Düvenci geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşadı.

İşte Ceyda Düvenci'nin Okan Ali'si: "Hoş geldin, ömrümün ikinci meyvesi” (Medyaradar/Özel)
Kızının tedavisi için bir süredir Amerika'da bulunan Ceyda Düvenci ile eşi Bülent Şakrak, bebeklerine kavuştu. Düvenci, geçtiğimiz Cumartesi günü doğum yaptı. Bu haberi sosyal medyada paylaşan oyuncu çift, oğullarına Okan Ali adını verdiklerini duyurarak fotoğrafın altına "Hoşgeldin anasının kuzusu, ablasının yoldaşı, babasının aslanı. Sefalar getirdin." notunu düştü. 

Düvenci bugün dört günlük olan oğlu Okan Ali'nin fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak yüzünü gösterdi.Fotoğrafın altına oğluna yazdığı duygu dolu metni de ekleyen Düvenci, mutluluğunu da şu sözlerle dile getirdi:

Hayatın içinde, hayata dair bir sürü şey olup biterken kendi dünyama çekildim, yuvamda sevdiklerimle son iki ay hayatımın mucizesini yaşadım. Seni kucağıma almak için hazırlıklarım büyük oldu… Emekle ve aşkla bekledim seni. Endişeli, umut dolu, aşkla, korkularımın üstüne gide gide… Dokuz ay sabırla bazen de sabırsız… Baban ve kardeşin en büyük gücüm oldu” dedi. Büyük bir heyecan ve aşkla oğlunu bekleyen Düvenci, “Hoş geldin, ömrümün ikinci meyvesi” dediği oğluna yazdığı yazıda, doğumu esnasında yoğun duygular yaşadığını ve hıçkırarak ağladığını da ifade etti.