Televizyon
18 Şub 2021 11:23 Son Güncelleme: 18 Şub 2021 17:36

'İşte Bu Benim Masalım' dizisine kötü haber!

Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen'de yayınlanan 'İşte Bu Benim Masalım' dizisi, 1.7 IMDB puanı alarak Türk tarihinin en düşük puanlı dizileri arasına girdi.

Google Haberlere Abone ol

1 Ocak tarihinde yayın hayatına başlayan Exxen'in dikkat çeken yapımlarından olan "İşte Bu Benim Masalım" dizisi adından söz ettirse de beklenen başarıyı gösteremedi.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki ve Survivor 2020'nin şampiyonu Cemal Can Canseven'in başrolleri paylaştığı dizi, IMDB kullanıcılarının oyları sonucu 1.7 puan aldı. 

Buna göre IMDB puanına göre en düşük Türk dizileri arasında yer alan 'İşte Benim Masalım'ın 2. sezonunun çekilip çekilmeyeceği merak konusu oldu. 

 

'İŞTE BU BENİM MASALIM' DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Güçlü duyguları olan, hayalperest ve herkesten farklı... En büyük yeteneği sesi ama sahnelerden de korkuyor. 17 yaşındaki bir yıldızın yükseliş hikayesi.  Hayattaki en büyük tutkusu şarkı söylemek olan genç bir kız, sahnede olmaktan çok korksa da hayallerini peşinden koşmaktan vazgeçmez. Sahne korkusunu aşmaya çalışan genç kız, hayallerini gerçekleştirmeyi başarabilecek midir?

 

'İŞTE BU BENİM MASALIM' OYUNCULARI KİM?

EXXEN platformunda yer alan dizinin kadrosunda; Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Zeynep Kankonde, Kamil Güler, Nevra Serezli, Yusuf Ege Gönülal yer alıyor.