Televizyon
09 Nis 2016 09:44 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:26

İşte Benim Stilim'de hangi isim büyük final'i kazandı?

TV 8 ekranının sevilen yarışma programında dün gece final heyecanı yaşandı

İşte Benim Stilim de final heyecanı. Sinan Akçıl'ın katılımıyla gerçekleşen büyük finalde Bahar Candan, Yeşim Aydın ve Meral Avcı'nın son üçe kaldığı gecede heyecan dolu dakikalar yaşandı. İşte Benim Stilim büyük finalde neler yaşandı?

İşte Benim Stilim birincisi olmak için jürinin önüne bu gece 7 isim çıktı. Finale kalan ve büyük para ödülünü kazanmaya yakın olan yarışmacılar Yeşim Aydın , Bahar Candan , Yağmur Taktaş , Meral Avcı , Selay Topçuoğlu , Ayşan Ojagverdiyeva ve Tuğba İldiz son kez podyumda yürüdü.

Sms oylaması sonucu İşte Benim Stilim 6. sezonunun birinci olmaya hak kazanan ismi ise Yeşim Aydın oldu. Yarışmanın 2.si olduğunu öğrenen Bahar Candan, stüdyoyu terk ederken, İşte Benim Stilim 6. sezon 3.sü ise Meral Avcı oldu.

YEŞİM AYDIN KİMDİR?

İşte Benim Stilim birinciliğinin açık ara favori ismi olan Yeşim Aydın 21 yaşında. Yeşim Aydın'ın daha önce çalışma hayatı olmasına rağmen belirli bir mesleği yok. Bilim kurgu filmlerini seven Yeşim Aydın, Bahar Candan ile olan kavgaları ile işte benim stilimde çok konuşuldu.