İstanbullu Gelin'i karıştıran erotik sahne! İzleyiciler ayaklandı

Star TV'de ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinin 66. bölümünde Gülbin ile Osman'ın arabada yaşadığı anlar bazı izleyicileri kızdırdı.

İstanbullu Gelin'i karıştıran erotik sahne! İzleyiciler ayaklandı - Sayfa 1

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin, önceki akşam 66. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci ve Fırat Tanış gibi ünlü isimleri kadrosunda bulunduran dizisinin son bölümüne Osman ve arkadaşı Gülbin'in arabadaki sahnesi damga vurdu.

14
İstanbullu Gelin'i karıştıran erotik sahne! İzleyiciler ayaklandı - Sayfa 2

İkilinin arabadaki duygusal sahnesinde Gülbin'in Osman'ın üzerine çay döktüğü ve temizlemeye çalıştığı anlar cinsel ilişki sahnelerini anımsatınca sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü.

24
İstanbullu Gelin'i karıştıran erotik sahne! İzleyiciler ayaklandı - Sayfa 3

Söz konusu sahne için, "Yok böyle berbat bir sahne", "Bitirin artık iyice saçmaladılar" gibi yorumlar gelirken RTÜK ne işe yarıyor sorusu da soruldu. Fakat dizi bu sahnesiyle her ne kadar eleştiri yağmuruna tutulsa da reytinglerde yine zirveye oynadı.

34
İstanbullu Gelin'i karıştıran erotik sahne! İzleyiciler ayaklandı - Sayfa 4

İstanbullu Gelin son bölümüyle 'Payitaht Abdülhamid', 'Gülperi', 'Şahin Tepesi', 'Arka Sokaklar' ve 'Kızım' gibi rakiplerini AB kategorisinde geride bırakmayı başardı.

44