İstanbul'daki yarışta çok konuşulacak detay! Son anket sonucunu açıkladı

Yerel seçim anketleri bir bir açıklanmaya devam ediyor. 31 Mart için geri sayım sürerken özellikle İstanbul seçim sonuçları merak ediliyor. "İstanbul'da hangi aday önde? Ekrem İmamoğlu ve Murat Kurum'un oy oranları ne?" sorusuna yanıt aranırken, Kamuoyu Araştırmacısı Hakan Bayrakçı, son anket sonuçlarını açıkladı. Bayrakçı, "İki şeye çok şaşırdım" diyerek o detaya dikkat çekti. İşte İstanbul'da son anket sonuçları...

İstanbul'daki yarışta çok konuşulacak detay! Son anket sonucunu açıkladı - Sayfa 1

Seçim anketleri yakından takip edilirken, sonuçlar da açıklanmaya devam ediyor. Muhalefet cephesinin oluşturduğu Millet İttifakı'nın dağılmasıyla seçim sonuçlarının şimdiden en çok merak edildiği yer İstanbul olurken, yarışın AK Parti adayı Murat Kurum ile CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu arasında geçmesi bekleniyor.

111
İstanbul'daki yarışta çok konuşulacak detay! Son anket sonucunu açıkladı - Sayfa 2

Seçimlere iki aydan daha kısa bir süre kalırken, özellikle "İstanbul'da hangi aday önde? Ekrem İmamoğlu ve Murat Kurum'un oy oranları ne?" sorularına yanıt aranıyor.

211
İstanbul'daki yarışta çok konuşulacak detay! Son anket sonucunu açıkladı - Sayfa 3

İSTANBUL İÇİN SON SEÇİM ANKETİ

Son seçim anket sonuçlarına ilişkin bilgileri paylaşan Kamuoyu Araştırmacısı SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. CNN Türk'teki canlı yayında son oy oranlarını aktaran Bayrakçı, iki şeye çok şaşırdığını belirtti.

311
İstanbul'daki yarışta çok konuşulacak detay! Son anket sonucunu açıkladı - Sayfa 4

İYİ PARTİ İSTANBUL'DA NE KADAR OY ALIR?

Bayrakçı, Millet İttifak'ından ayrılarak seçime tek başına giren bir diğer parti olan İYİ Parti'nin oy oranını da açıklarken "İYİ Parti'de 9,10 alamasa da 5'in, 6'nın üzerinde bir oy alacaktır yine" ifadelerini kullandı.

411