Spor
04 Tem 2022 08:42 Son Güncelleme: 04 Tem 2022 08:43

İspanyol basını duyurdu; Fenerbahçe ve Galatasaray Isco için devrede!

Transfer dönemi başladığından beri onlarca oyuncuyla ilgili önemli iddialar ortaya atıldı. İspanya'dan gelen son haber ise fazlasıyla heyecan yarattı.

Real Madrid'den ayrılan ve bonservisi elinde olan dünyaca ünlü yıldız Isco için Fenerbahçe'nin devrede olduğunu yazdı. Haberde, Roma ve Newcastle'ın da İspanyol oyuncuyla ilgilendiği belirtildi. Bir diğer iddia ise Galatasaray'ın da bu transfer için harekete geçtiği yönünde!

Transfer dönemi başladığından beri onlarca oyuncuyla ilgili önemli iddialar ortaya atıldı. İspanya'dan gelen son haber ise fazlasıyla heyecan yarattı.

AS gazetesi, 2013'ten beri formasını giydiği Real Madrid'den ayrılan Isco'nun geleceğiyle ilgili bir haber yaptı. 30 yaşındaki dünyaca ünlü yıldızın, Ortadoğu'dan gelen teklifleri düşünmeden geri çevirdiği belirtildi. Roma ve Newcastle'ın Isco için devrede olduğunu yazan As, Fenerbahçe'nin de İspanyol orta saha oyuncusuyla yakından ilgilendiğini yazdı.

NEWCASTLE FAVORİ AMA...

As'ın haberinde yer almasa da Galatasaray'da Isco'nun şartlarını soruşturduğu ve bu transferde istekli olduğu öne sürüldü.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın peşinde olduğu 30 yaşındaki yılız için avantajlı görünen takım, Suudi sermayesini arkasına alan Newcastle. Ancak İngiliz ekibinin önceliği de Lyon'un yıldızı Lucas Paqueta... Isco, Real Madrid'de yıllarca yedek bekledi. Bu nedenle dünyaca ünlü yıldız için yeni takımıyla ilgili kararını verirken düzenli oynama durumunun önemli bir etken olacağı öğrenildi.