Televizyon
06 Mayıs 2023 13:12 Son Güncelleme: 06 Mayıs 2023 13:18

İsmail Küçükkaya'nın canlı yayında İnce tercihi gündem oldu! “Değişim artık diyorsanız buraya...”

İsmail Küçükkaya canlı yayında seçimlerle ilgili konuşurken öyle şeyler söyledi ki izleyenler “Yarın Halk TV’den kovulur” yorumunu yaptı. Küçükkaya'nın, “Değişim artık diyorsanız buraya” diyerek Cumhurbaşkanları adaylarından Muharrem İnce’yi göstermesi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Halk TV’de yayınlanan "Yeni Bir Sabah" programını sunan İsmail Küçükkaya ekranlara 14 Mayıs’ta sandıklara atılacak oy pusulalarını getirdi. 

Küçükkaya, “Cumhur İttifakı devam etsin istiyorsanız buraya” sözleriyle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın pusula üzerindeki fotoğrafını gösterdi.

Herkes diğer seçenek için Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu göstereceğini düşünürken Küçükkaya “Değişim artık diyorsanız buraya” diyerek Memleket Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi gösterdi.

"İSMAİL’İ YARIN HALK TV’DEN KOVARLAR"

Küçükkaya’nın bunu sehven yaptığı düşünülürken henüz konuyla ilgili bir düzeltme yapamaması da dikkat çekti. Bu arada bu videonun yayılmasının ardından sosyal medyada “İsmail’i yarın kovarlar, İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat yarın FOX TV’de” gibi yorumların gelmesine neden oldu.