İslam Memiş'ten gümüş ve altın konusunda uyarı!

Altın ve gümüş konusunda çok önemli uyarılar yapan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten yatırımcılar için yine çok önemli uyarılar geldi. Sanal ortamda tutulan altın ve gümüş konusunda uyarıda bulunan Memiş, bunların nasıl fiziki varlığa dönüştürüleceği konusunda bilgi verdi ve tavsiyelerde bulundu. İşte Memiş'den son dakika uyarıları ve tavsiyeleri.

İslam Memiş'ten gümüş ve altın konusunda uyarı! - Sayfa 1

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yaptığı açıklamalar ve verdiği önemli piyasa ile yatırım bilgileri sayesinde kendisini dinleyen takipçilerinin kazanmasına yardım etmeye devam ediyor. 

120
İslam Memiş'ten gümüş ve altın konusunda uyarı! - Sayfa 2

Önemli açıklamaları ve bilinmeyen işlem türlerini açıklayarak ekonomi piyasasında yer almak isteyenlere yardımcı olan İslam Memiş, sanal ortamda tutulan altın ve gümüş gibi değerlerin nasıl fiziki altın ve gümüşe dönüştürülebileceği hakkında Bir Bilene Sorduk takipçileri için bilgiler verdi ve bu bilgiler kapsamında parite işlemine de değindi.

220
İslam Memiş'ten gümüş ve altın konusunda uyarı! - Sayfa 3

Sanal altın ve gümüşü fizikiye dönüştürme

Sanal altın ve gümüş gibi varlıkları fiziki ortama aktarma konusunda önemli açıklamalarda bulunan İslam Memiş, bu işlemleri yaparken arada bir işlem daha ekleyip önce Türk Lirası cinsinden varlıklara çevirmenin zarara neden olacağını söyledi.

320
İslam Memiş'ten gümüş ve altın konusunda uyarı! - Sayfa 4

Sanal ortamda yer alan altın ve gümüşleri önce Türk Lirası, Türk Lirası cinsine çevrilen varlığın daha sonra da dövize çevrilmesi işlemlerinde zarar yaşanacağını anlatan İslam Memiş, ‘Bu işlemleri yapmak için yani bankadaki altın veya gümüşlerinizi fizikiye çevirmeniz için mutlaka fiyatların yüksek olması gerekiyor.

420