Televizyon
07 Ağu 2022 09:35 Son Güncelleme: 07 Ağu 2022 09:35

Işık Ardor reklam arasında yaşananları anlattı! ‘Enginyurt’un koruması Şimşek’i darp etti…’

tv100'de yayınlanan Gündeme Dair programına konuk olan DP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt canlı yayında gazeteci Latif Şimşek'in üzerine yürüdü. Enginyurt, stüdyoda tartışma sınırlarını aşarak Latif Şimşek'e şiddete varan eylemlerde bulundu. tv100 yönetimi, Enginyurt'un bu davranışını şiddetle kınadığını açıkladı. Programın moderatörü Pınar Işık Ardor daha sonra reklam arasında yaşanan dehşeti anlattı…

Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ile gazeteci Latif Şimşek, TV100’de ekranlara gelen Gündeme Dair programına konuk oldu. İkili arasında yaşanan polemiğin ardından Cemal Enginyurt, Latif Şimşek’in üzerine yürüdü. Enginyurt'un eylemleri fiziki temasa kadar vardı. Canlı yayında önce sesler kesildi, ardından da reklama gidildi.

“ENGİNYURT’UN KORUMASI LATİF ŞİMŞEK'İ DARBETTİ”

Olayın ardından programın sunucusu Pınar Işık Ardor olayı kınadıklarını belirterek izleyicilerden özür diledi. Ardor reklam arasında yaşananları, “Cemal Enginyurt’un koruması gözümüzün önünde… darp da edildi. Konu yargıya intikal ettirildi. Latif Şimşek kendine geldikten sonra yayına gelecek. Şiddetle kınıyoruz” diyerek anlattı.

İşte Işık Ardor'un o açıklamaları: