Magazin
17 Eyl 2021 11:34 Son Güncelleme: 17 Eyl 2021 11:53

İrem Sak aşk iddialarıyla ilgili konuştu: Furkan Korkmaz ile...

Ünlü oyuncu İrem Sak, geçtiğimiz günlerde kendisinden 11 yaş küçük basketbolcu Furkan Korkmaz ile objektiflere yakalanmıştı. İkilinin aşk yaşadığı iddiası magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. İrem Sak aşk iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İrem Sak ve Milli Basketbolcu Furkan Korkmaz geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülenmiş ve ikili arasında aşk dedikoduları çıkmıştı. Dedikodulara sessiz kalan Sak, günler sonra sessizliğini bozdu.

Önceki gün Etiler'de objektiflere yansıyan güzel oyuncu, çıkan aşk dedikodularıyla ilgili olarak, "Yemek yedik beraber sadece, arkadaşız" diyerek, iddiaları yalanladı.

Ne yapacağını şaşırdı

Bir anda basın mensuplarını karşısında gören İrem Sak, ne yapacağını şaşırdı. Ünlü oyuncu, "Aman, siz nereden çıktınız?" diyerek, tepkisini dile getirdi.

Menajerinden de açıklama geldi

Furkan Korkmaz, soruları yanıtsız bıraktı. Oyuncunun menajeri ise hemen gazetecileri arayarak, "Onlar sadece iki yakın arkadaş. Aralarında 11 yaş var"diyerek aşkı yalanladı.

Mekan çıkışında da muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakmayı tercih eden ikilinin, gülerek oradan uzaklaşması dikkat çekti. (Milliyet)