Magazin
10 Tem 2017 14:39 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:58

İrem Derici ‘Tektaş’ şarkısını sakız falından mı çaldı?

İrem Derici'nin ‘Tektaş’ şarkısındaki sözlerinin bir sakız markasının paketinde mani olarak yazıldığı ortaya çıktı.

Son dönemin çok konuşulan şarkıcılarından İrem Derici, yaz aylarının başında çıkardığı ‘Tektaş’ şarkısıyla listelerde hızlı bir giriş yapmıştı.Derici’nin söz ve müziği Çağrı Telkıvıran imzası taşıyan eserinin sözleri bir sakız markasının paketlerine yazdırdığı maniden oluştuğu ortaya çıktı!

TEKTAŞ FALDAN ÇIKTI!

'Tektaş' şarkısının girişinde yer "Yıldızlar yanında sönük, aşkı kalbi kadar büyük, bir gün kapımı çalacak, elinde tektaş bir yüzük" sözleri ünlü bir sakız markasının 2012 yılında piyasaya sürdüğü paketlerinde yer alıyor. İrem Derici'nin konuya yönelik nasıl bir yorum yapacağı merak konusu oldu."TEKTAŞIMI SATTIM 'TEKTAŞ' ALDIM"

İrem Derici geçtiğimiz aylarda başından geçen hikayeyi anlatarak şöyle konuşmuştu; "Beş yıl önce kendime bir tektaş almıştım. Birkaç arkadaşım benimle dalga geçince bütün hevesim kaçtı ve yüzüğü sakladım. Geçenlerde bir arkadaş bana yeni bir parça ile geldi. Adını sorduğumda 'Tektaş' dedi. Aklıma sakladığım yüzük geldi. Yüzüğü buldum, gidip sattım ve o parayla şarkıyı satın aldım. İlginç değil mi? Tek taşı sattım, 'Tektaş'ı aldım."