Magazin
06 Haz 2019 09:27 Son Güncelleme: 06 Haz 2019 09:31

İntizar krizinde anlaşma mı oldu?

Geçen yaz şarkıcı Mustafa Ceceli özel hayatın gizliliğini ihlal ederek elde ettiği görüntülerle İntizar’ı hedef göstermişti...

Geçen yaz şarkıcı Mustafa Ceceli özel hayatın gizliliğini ihlal ederek elde ettiği görüntülerle İntizar’ı hedef göstermişti.

İntizar’ın prodüksiyon firması Poll Production isimli plak şirketi de bunların ardından “şaşkınlık ve üzüntüyle” haberdar olduğu davayla birlikte intizar ile olan anlaşmasını feshettiğini duyurmuştu.

Birkaç gün sonra da gelen tepkiler üzerine “şirket ilkelerimiz kişisel tercihlerden uzak, dürüstlük ve güven üstüne kurulmuştur” diyerek ikinci bir açıklama yayınlamıştı.

Tüm bu yaşananların ardından geçen günlerde Poll Production tarafından İntizar’ın yeni klibi yayınlandı.

Klibin yayınlanmasıyla kamuoyunda “İntizar krizinde anlaşma mı oldu”yorumları yapıldı.

Öte yandan aynı firmayla çalışan şarkıcı Hande Yener de Twitter’dan yaptığı paylaşımda bir görüşme olduğunu vurgulayarak, “İntizar konusunda da tam tersi bir tavrım var zamanla görürsünüz. Diliyorum ki tekrar çalışacaklar. Bilmediğiniz şeyler var... Ve onlar birbirleriyle konuşuyorlar. Sorunları tekrarlamak yerine, çözüm odaklıyım. Geçmişte takılıp kalmak güzel değil. O an için kim haklıysa o. Doğruluk ve iyilik kazanacak her zaman” ifadelerini kullanmıştı.