Magazin
01 Ara 2023 13:58 Son Güncelleme: 01 Ara 2023 14:31

İhanet görüntüleri olay olmuştu! Oyuncu çiftin 4 yıllık evliliği tek celsede bitti

Sinema sektörünün çalkalandığı aldatma haberi sonrası ünlü çift boşandı. Ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak, oyuncu boşanma sürecindeki rol arkadaşı Elit Andaç Çam ile öpüşürken yakalanmıştı. Elit Andaç Çam ile Aziz İnan boşandı.

Sinema sektörünün çalkalandığı aldatma haberi sonrası ünlü çift boşandı. Ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak, oyuncu boşanma sürecindeki rol arkadaşı Elit Andaç Çam ile öpüşürken yakalanmıştı. Elit Andaç Çam ile Aziz İnan boşandı.

Bülent Emrah Parlak, geçtiğimiz ay oyuncu boşanma sürecindeki rol arkadaşı Elit Andaç Çam ile öpüşürken yakalanmıştı. Dakikalarca öpüşen çiftten bir açıklama gelmezken Çam, kendisi gibi oyuncu eşi Aziz İnan ile boşandı.

DAKİKALARCA ÖPÜŞTÜLER
Habertürk'te yer alan habere göre; Asmalımescit'teki bir mekanda sabaha kadar eğlenen Bülent Emrah Parlak ile Elit Andaç Çam, daha sonra Beyoğlu sokaklarında el ele tutuştu.

Çift, dakikalarca öpüştü.

Sokakta sarmaş dolaş yürüyen iki ünlü isim, bir süre sonra öpüşmeye başladı.

Bülent Emrah Parlak ile Leyla ile Mecnun Değil isimli tiyatro oyununda rol alan ve Aziz İnan ile evli olan Elit Andaç Çam'ın önceki gün boşandığı öğrenildi.