İğrençlikleri bitmiyor! Müslüme'nin babası çıkan dedesi için alarm!

Mersin'de kaybolduktan 10 gün sonra cansız bedeni bulunan 2.5 yaşındaki yörük kızı Müslüme'nin babası çıkan dedesinin sapıklıkları kan dondurdu. Sapık dedenin, 14 yaşındaki torununun da babası olduğu ve onu da istismar ettiği ortaya çıktı. Küçük kızın ifadesi kan dondurdu.

İğrençlikleri bitmiyor! Müslüme'nin babası çıkan dedesi için alarm! - Sayfa 1

Yörük kızı 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın ölümüyle ilgili tutuklanan dede Hasan Yağal’ın sapıklıklarıyla ilgili kan donduran itiraflar ortaya çıkmaya devam ediyor. Müslüme'nin annesi olan gelinine defalarca tecavüz ettiği ortaya çıkan sapık dede Hasan Yağal Müslüme'nin biyolojik babası çıkmıştı. Sapık dedenin, gelinine tecavüzünden dünyaya gelen Müslüme'nin ablası 14 yaşındaki A.Y.’ye de cinsel tacizde bulunduğu ortaya çıktı. 14 yaşındaki kızın itirafları kan dondurdu. Müslüme’nin annesi ve 4 kardeşi koruma altına alındı.

111
İğrençlikleri bitmiyor! Müslüme'nin babası çıkan dedesi için alarm! - Sayfa 2

Yörük kızı Müslüme Yağal'ın ölümüyle ilgili dede Hasan Yağal'ın tutuklanmasının perde arkası yavaş yavaş aydınlanıyor. Anne Selvi Yağal ifadesinde, Hasan Yağal'ın, eşi askerdeyken kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ve 14 yaşındaki A.Y.'nin bu saldırı sonrasında dünyaya geldiğini iddia etti. Dedenin tecavüzden doğan A.Y.'ye de cinsel taciz de bulunduğu kız çocuğunun "Dedem beni sıkıştırırdı" dediği öğrenildi.

211
İğrençlikleri bitmiyor! Müslüme'nin babası çıkan dedesi için alarm! - Sayfa 3

3 ayrı suçtan tutuklandı! Kasten öldürme, tecavüz ve cinsel istismar

Müslüme'nin ölümü sonrasında tutuklanan Hasan Yağal'ın, 3 ayrı suçtan tutuklandığı öğrenilirken, dede olarak bilinen Hasan Yağal'ın, "kasten öldürme", "cinsel saldırı" ve "cinsel istismar" suçlarından tutuklanarak cezaevine konulduğu ortaya çıktı.

311
İğrençlikleri bitmiyor! Müslüme'nin babası çıkan dedesi için alarm! - Sayfa 4

'Dedem beni sıkıştırdı'

Anne Selvi Yağal'ın ifadesinde, dede olarak bilinen Hasan Yağal'ın eşi askerdeyken kendisine tecavüz ettiğini, Müslüme'nin ablası A.Y.'nin de onun çocuğu olduğunu iddia etti. Ayrıca, Hasan Yağal'ın 14 yaşındaki A.Y.'yi de taciz ettiği bilgisi edinilirken, A.Y.'nin, "Dedem beni sıkıştırırdı" dediği öğrenildi.

411