Magazin
09 Mayıs 2018 17:06 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:12

İdo Tatlıses'in paylaşımı İbrahim Tatlıses'i zora sokacak!

Babası 24 Haziran seçimleri için Ak Parti'den aday adayı olan İdo Tatlıses'in sosyal medya hesabından paylaştığı videoya "Tamam tamam" notunu düşmesi kafa karıştırdı.

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in arkadaşlarıyla birlikte yaptığı bir araba yolculuğunu "Tamam tamam" notuyla paylaşması büyük yankı uyandırdı.

İDO TATLISES KAFA KARIŞTIRDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz" sözlerinin ardından sosyal medyada başlatılan 'T A M A M' akımının yankıları sürerken, İdo Tatlıses'in paylaşımı kafa karıştırdı.VİDEOYU "TAMAM TAMAM" NOTUYLA PAYLAŞTI

Arkadaşlarıyla birlikte yaptığı bir araba yolculuğu sırasında çektiği videoyu sosyal medya hesabından "Tamam tamam" notuyla paylaşan İdo'nun bunu bilerek mi, yoksa bilmeyerek mi yaptığı bilinmiyor.

"DOĞALGAZ" ANISI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İzmir mitinginde sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, anlattığı "Doğalgaz" anısı ile gündeme gelmiş ve bazı kesimler tarafından sert dille eleştirilmişti.