İbo Show'un yayın tarihi belli oldu! İlk bölüm ne zaman?

‘İbo Show’, 9 yıllık bir aradan sonra yeniden Star TV'de ekranlara dönüyor... İbrahim Tatlıses'in, Deniz Seki ve Kutsi'nin konuk edeceği ilk bölümün yayın tarihi açıklandı.

İbo Show'un yayın tarihi belli oldu! İlk bölüm ne zaman? - Sayfa 1

‘İbo Show’, çok özel bir bölümle seyirci karşısına çıkıyor. Birbirinden ünlü isimlerin konuk olacağı ‘İbo Show’, 31 Ekim Cumartesi saat 20.00’de Star’da...


113
İbo Show'un yayın tarihi belli oldu! İlk bölüm ne zaman? - Sayfa 2

Herkesin merakla beklediği ‘İbo Show’un ilk bölüm tanıtımı ve afiş fotoğrafı yayınlandı. Kahkaha ve hüznün bir arada olduğu tanıtımda, ünlü sanatçının şarkı söylediği anlar büyük merak uyandırdı.


213
İbo Show'un yayın tarihi belli oldu! İlk bölüm ne zaman? - Sayfa 3

İlk bölümün sürpriz konukları ise; Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Aydemir Akbaş ve Şafak Sezer. Konuklarıyla unutulmaz bir gece yaşatacak olan İbrahim Tatlıses, herkesi ekran başına kilitleyecek.


313
İbo Show'un yayın tarihi belli oldu! İlk bölüm ne zaman? - Sayfa 4

'NEREDE KALMIŞTIK?'

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, yıllar süren suskunluğunu ‘İbo Show’ ile bozuyor ve kapanan perdeyi yeniden açıyor. ‘Nerede Kalmıştık?’ diyerek ilk bölümün açılışını yapacak olan İbrahim Tatlıses, bir yandan yıllar süren suskunluğunu ilk kez bozarken diğer yandan da hayranlarına yeniden unutulmaz bir gece yaşatmanın mutluluğunu yaşayacak.


413