Televizyon
06 Eki 2020 09:08 Son Güncelleme: 06 Eki 2020 09:29

'İbo Show'da perde kapandığı yerden açılacak! İlk gecenin konukları belli oldu...

Star, yeni sezonda sevenlerinin özlediği ‘İbo Show’u, 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana getiriyor.

Perde kapandığı yerden yeniden açılıyor ve tam 9 yıl süren hasret, Star ekranlarında son buluyor.

Silahlı saldırıya uğradığı o gece, ‘İbo Show’un konukları olan Kutsi ve Deniz Seki, yıllar sonra yeniden ‘nerede kalmıştık?’ diyerek ilk bölümün açılışını yapıyor. 

Poll Production ve Global Medya’nın yapımcılığında hazırlanan ‘İbo Show’, herkesi ekrana kilitleyecek çok özel bir bölümle geliyor. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, seyirciyi yıllar önceye götürüyor ve daha önce hiç kimsenin konuşmadığını konuşuyor.

“O gece neler yaşandı?, En çok neyi özledi?, Cano’ya ilk sözleri ne oldu?, Uzun bir aradan sonra ilk hangi şarkıyı söyledi?” gibi daha bir çok sorunun cevabının yer alacağı bu tarihi program, geçmişin izini sürerek kapanan perdeyi yeniden açacak!

KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM

İbrahim Tatlıses’in 9 yıl önce son bölüm konukları olan Deniz Seki ve Kutsi’de bu çok özel programda yerini alıyor. Son bölümün konukları bu kez ilk bölüm konuğu oluyor ve unutulmaz bir geceye imza atıyor. 

NAZAR DEĞMESİN!

Aradan geçen yılların ardından İbrahim Tatlıses’in yeniden ekrana dönmesini büyük sevinçle karşılayan Deniz Seki ve Kutsi, çok anlamlı bir hediye ile duygularını ifade etti. Yanlarında getirdikleri dev nazar boncuğunu Tatlıses’e veren Deniz Seki ve Kutsi, güçlü bir başlangıç dilediklerini ilettiler.

‘İbo Show’, yepyeni bölümleriyle yakında Star’da…