Polemik & Kulis
28 Oca 2020 17:14 Son Güncelleme: 28 Oca 2020 17:37

Hürriyet'ten ayrılmıştı! Ödüllü gazetecinin yeni adresi belli oldu!

Hürriyet Gazetesi ile geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran ekonomi gazeteciliğinin usta isminini yeni adresi belli oldu.

Google Haberlere Abone ol

25 yıldır ekonomi gazeteciliği, 16 yıldır otomotiv sektöründe gazetecilik yapmış Emre Özpeynirci Ekotürk ile el sıkıştı. 

Sektörle ilgili yaptığı haberler ve röportajlarla ödüller kazanan Özpeynirci, bundan sonra Ekotürk’te haftalık sektör programları sunacak.

Otomotiv sektörünün bütün taraflarını canlı yayınlarda bir araya getirecek olan Emre Özpeynirci, sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini konukları ile tartışacak.

Emre Özpeynirci Kimdir? 

Özel Ortadoğu Koleji ve Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunu olan Emre Özpeynirci, 25 yıl Hürriyet Gazetesi'nde çalıştı. Son 7 yıl Hürriyet Gazetesi'nin Ekonomi Müdür Yardımcısı olan Emre Özpeynirci aynı zamanda 15 yıldır otomotiv editörü ve yazarı. 2001 yılında Reuters tarafından Türkiye'de gelecek vadeden ekonomi gazetecisi olarak seçilen ve İngiltere'de ekonomi gazeteciliği üzerine sertifika alan Emre Özpeynirci, evli ve bir çocuk babası...