Medya
30 Haz 2022 11:33 Son Güncelleme: 30 Haz 2022 11:42

Hürriyet Gazetesi’nden tv100’e flaş transfer! Uzun yıllardır görev alıyordu…

tv100’den flaş transfer haberi geldi. Hürriyet Gazetesi’nde görev alan üst düzey isim, kariyerine artık tv100’de devam edecek.

tv100, önemli bir isimle daha anlaştı. Kanal, Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilci Yardımcısı Deniz Gürel’i kadrosuna dahil etti.

Tecrübeli gazeteci Deniz Gürel, başkent Ankara'daki yeni binasına taşınan ve bünyesinde tv100'ün yanı sıra Show Radio ve Viva Radio'nun da bulunduğu 3N Medya’nın Ankara Medya Grup Başkanlığı'na getirildi.

Hürriyet Gazetesi'ndeki 16 yıllık süreçte muhabir, editör, haber koordinatörü görevlerinde bulunan ve bir yandan da köşe yazarlığı yapan Deniz Gürel, bir süredir de Ankara Temsilci Yardımcılığı görevini yürütüyordu. 3N Medya Ankara Medya Grup Başkanlığı'na Deniz Gürel'in gelmesiyle birlikte transferlerin devam edeceği öğrenilirken, tv100 yeni yayın döneminde siyasetin kalbi Ankara'da da etkili bir habercilik yapacağı sinyallerini verdi.

 

DENİZ GÜREL KİMDİR?

Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’den mezun olan Deniz Gürel, gazeteciliğe 2005 yılında Hürriyet Gazetesi’nde başladı. Muhabirlik ve editörlüğün ardından Hürriyet Ankara Haber Koordinatörlüğü görevini yürüten Deniz Gürel son olarak Hürriyet Gazetesi Temsilci Yardımcılığı görevini yürüttü. Gürel, evli iki çocuk babası.