Gündem
04 Eki 2018 08:31 Son Güncelleme: 24 Kas 2018 02:53

Hürriyet Gazetesi'nde işine son verilmişti! O köşe yazarı böyle veda etti!

Uzun yıllar Hürriyet’te çalışan, bir dönem Ankara Temsilciliği görevini de yürüten Deniz Zeyrek’in işine iki gün önce son verilmişti.

Hürriyet Gazetesi'nde işine son verilmişti! O köşe yazarı böyle veda etti!
Doğan Medya Grubu’nun mart ayında Demirören Holding’e satılmasının ardından Hürriyet'te başlayan operasyon devam ederken gazeteden gönderilen son isim, bir dönem Ankara Temsilciliği de yapan Deniz Zeyrek olmuştu.

Deniz Zeyrek, Hürriyet’e sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla veda etti.

Zeyrek paylaşımında, “Teşekkürler Hayat... Tam 22 yıl önce girdiğim o kapıdan bir iç huzuruyla ayrılmam için fırsat sunduğun için... Teşekkürler Hayat, eğri ile doğruyu ayırt edebilmeyi öğrettiğin için.. Teşekkürler Hayat, sırtımı yasladığım koca bir aile ile güzel dostlar verdiğin için.. Teşekkürler Hayat, renkleri tanıttığın, sesleri duyurduğun için.. Teşekkürler Hayat, insana, hakka, adalete, ekmeğe, inançlara, hepsinden önemlisi özgürlüğe saygının önemini anlattığın için... ve Teşekkürler Hayat, sunacağın yeni fırsatlar için... (Bu şirketin kapısından adım attığımda takvim 1 Ekim 1996’yı gösteriyordu. 3 Ekim 2018 itibariyle veda etmiş bulunuyorum. Verdiğiniz destek için minnettarım. Yeni mecralarda buluşmak dileği ile..)” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım: