Magazin
05 Haz 2013 14:34 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:12

HÜRREM ÖLÜME Mİ GİDİYOR? SENARYODA İŞLER KARIŞTI!

Muhteşem Yüzyıl'da, senaryoda yapılan değişiklikle işler iyice karışıyor.

Çekimleri Hürrem Sultan’a hayat veren Meryem Uzerli olmadan devam eden "Muhteşem Yüzyıl"ın bu bölümünde, Hürrem karakteri senaryoda yapılan değişiklikle aniden gelen bir haberle tehlikeli bir yolculuğa çıkacak.

Meryem Uzerli’nin ağır çalışma koşullarından dolayı "tükenmişlik sendromu" teşhisiyle Berlin’e gitmesi sonrası Hürrem Sultan’ın akıbetinin ne olacağı sorusuyla magazin gündemini meşgul eden "Muhteşem Yüzyıl", 101’inci bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.Adı hem jenerikten hem de basın bültenlerinden çıkarılan Meryem Uzerli’nin canlandırdığı Hürrem Sultan, dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde senaryo gereği ölümcül bir yolculuğa çıkarılacak.

İki hafta sonra sezon finali yapacak olan dizinin özetine gelince:Süleyman, Mustafa’yı payitahta çağırır ve hakkında ağır bir karar verir. Mustafa hüsrana uğrarken, Mehmet için taht yolu açılır. İki kardeş arasındaki ipler gerilir. Hürrem zaferini kutlarken, Mahidevran, oğlu için gözünü karartır. Süleyman, Mehmet’le Budin’e sefere gider. Mustafa ise payitahtta kalır. Hürrem aniden gelen bir haberle tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Payitahta dönen Süleyman, Hürrem hakkında öyle bir şey öğrenir ki, artık kimse güvende değildir.