Polemik & Kulis
10 Haz 2013 15:57 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:13

HİLMİ HACALOĞLU SON KARARINI VERDİ! SKYTURK360'TA DEVAM MI, TAMAM MI?

Hilmi Hacaloğlu, canlı yayında konuğunun Gezi Parkı eylemi sonrasında, SKYTÜRK360'da yayınlanan programını sonlandırma kararı almıştı.

Gazeteci Hilmi Hacaloğlu, canlı yayında konuğunun Gezi Parkı eylemi sonrasında, SKYTÜRK360'da yayınlanan programını sonlandırma kararı almıştı. Ancak twitter'dan yaptığı açıklama ile kararından vazgeçtiğini duyurdu.

İşte Hacaloğlu'nun açıklaması:
"Şimdi Söz Sizde'ye devam kararı aldım. Neden mi? Çünkü;
 
Cuma gecesinde beri ilk kez twitter'ın başındayım. Yakın çevremden ne olup ne bittiğini takip ettim. Son 60 saatte en büyük desteği Şimdi Söz Sizde ekibinden gördüm.

Ayrıca dostlarımın, meslektaşlarımın ve elbette Şimdi Söz Sizde izleyicilerinin 'devam etmelisin' sözlerini enine boyuna düşündüm ve kayıtsız kalmamayı seçtim.
 
Cuma gecesi programı kapatırken "bitirdim" dedim, bugün ise "devam ediyorum".
 
O gün programda yaşananların sorumluluğunu üstlendim ve bırakın kanal yönetimine sormayı yol arkadaşlarıma bile danışmadan bu kararı aldım.
 
Bugün ise yeni bir süreç içindeyim. Hayatımdaki en zor karar bu. Ekip arkadaşlarımla birlikte ilk yayından bu yana her tarafa eşit mesafede durarak logomuzda yer alan 360'ın içini doldurmaya çalıştık.
 
Bugünden sonra da aynı yolda yürüyeceğiz.
 
Ben de Hilmi Hacaloğlu olarak bu çerçevede 'gazetecilik' yapabildiğim sürece Skytürk360'ta olacağım.
 
Zor günlerimde destek veren herkese minnettarım. Herkese "bin selam"!