Hilal Kaplan’dan Çağlar Ertuğrul’a olay mesaj! "Simit sat, onurlu yaşa!"

TRT1'de yayınlanan Teşkilat dizisinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul'un Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Tamer Karadağlı'ya gönderme yaptığı ödül konuşmasının ardından TRT Yönetim Kurulu üyesi Hilal Kaplan, Sabah gazetesindeki köşesinden ünlü oyuncuya sert göndermede bulundu.

Hilal Kaplan’dan Çağlar Ertuğrul’a olay mesaj! "Simit sat, onurlu yaşa!" - Sayfa 1

TRT1'in ses getiren dizilerinden Teşkilat'ta Serdar rolünü canlandıran ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul Altın Kelebek Ödülleri'ne, ödül konuşmasıyla bu yıl damga vuran isimlerden oldu. Çağlar Ertuğrul'un sahnede Tamer Karadağlı'yı eleştiren jest ve mimikler kullanmasına hem destek hem de eleştiri geldi.

118
Hilal Kaplan’dan Çağlar Ertuğrul’a olay mesaj! "Simit sat, onurlu yaşa!" - Sayfa 2

Altın Kelebek Ödülleri'nde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisindeki performansıyla "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Çağlar Ertuğrul'un ödül konuşmasına, Sabah yazarı ve TRT Yönetim Kurulu Üyesi Hilal Kaplan'dan çok sert bir tepki geldi.

218
Hilal Kaplan’dan Çağlar Ertuğrul’a olay mesaj! "Simit sat, onurlu yaşa!" - Sayfa 3

Çağlar Ertuğrul, teşekkür konuşması sırasında, Altın Portakal'da Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan polemiğe atıfta bulunarak bir anda arkasını dönerek "Birisi mimik yapıyor sandım arkamda" ifadelerini kullanmıştı.

318
Hilal Kaplan’dan Çağlar Ertuğrul’a olay mesaj! "Simit sat, onurlu yaşa!" - Sayfa 4

Sunucu Cem Davran da 'Burası o yarışma değil' sözleriyle Çağlar Ertuğrul'un Tamer Karadağlı göndermesine destek vermişti.

418