Magazin
21 Kas 2019 15:23 Son Güncelleme: 21 Kas 2019 15:30

Hercai'nin yıldızı Ebru Şahin'in fotoğrafı olay oldu! Murat Cemcir şaştı kaldı!

Hercai dizisinde Reyyan rolüyle fırtınalar estiren Ebru Şahin, Murat Cemcir'in radarına girdi, Şahin'in takipçileri bu duruma sinirlendi.

Hercai'nin yıldızı Ebru Şahin'in fotoğrafı olay oldu! Murat Cemcir şaştı kaldı!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai'de Akın Akınözü ile başrolü paylaşan Ebru Şahin, sosyal medya hesabı Instagram'a yüklediği son fotoğrafı ile herkesin beğenisini kazanırken Murat Cemcir'in de dikkatini çekmeyi başardı.

MURAT CEMCİR'DEN OLAY YORUM!
Hercai'de sıklıkla at üstünde gördüğümüz Ebru Şahin, atın şaha kalkmış haliyle verdiği pozu Instagram hesabından paylaştı. Şahin'in takipçileri, bu fotoğrafı beğeni yağmuruna tutarken Murat Cemcir'in yorumu olay yarattı.

Murat Cemcir, Ebru Şahin'in fotoğrafının altına, "Bravo fotoşop değil dimi bu fotoşoptur:))" yazınca Şahin'in takipçileri, Murat Cemcir'e tepki gösterdi. Takipçileri 'Kariyerinde şaha kalkan ve dört nala popülerliğe koşan Ebru Şahin, sanki bu başarısını anlatır gibi bir poz vermiş' şeklinde yorumlar yaparken Murat Cemcir'in o fotoğrafı photoshop olarak görmesine Şahin'in takipçilerinden tepkiler gecikmedi.

Murat Cemcir'in o yorumuna, ''Tabiki değil Murat bey. Çünkü o bir Ebru Şahin'' , ''Tabiki gerçek Ebru yapar'' gibi birçok yorum yapıldı.