Heidi Klum’dan çılgın yatak odası itirafı! "Oldukça çılgınım, partnerimi..."

Dünyaca ünlü dergilerinin vazgeçilmez isimleri arasında yer alan 48 yaşındaki Alman model Heidi Klum'dan ağızları açık bırakacak cinste bir yatak odası itirafı geldi. Heidi Klum, yatak odasında çılgın olduğunu belirterek, "Ben yatakta oldukça çılgınım. Partnerimi bulutların üzerine çıkarmayı seviyorum" dedi. Klum, hemcinsleri ve meslektaşlarına da tavsiyede bulunarak, "Kendinizi başkalarıyla kıyaslamayın" ifadelerini kullandı.

Heidi Klum’dan çılgın yatak odası itirafı! "Oldukça çılgınım, partnerimi..." - Sayfa 1

Dünyaca ünlü Alman model Heidi Klum, güzelliğinin yanı sıra açıklamalarıyla da hayranları tarafından konuşulmaya devam ediyor. Klum'un yeni röportajında yatak odasına ilişkin verdiği sırlar, ağızları açık bıraktı. Yatakta çılgın olduğunu aktaran Klum, partnerini bulutların üzerine çıkarmayı da sevdiğini söyledi.

114
Heidi Klum’dan çılgın yatak odası itirafı! "Oldukça çılgınım, partnerimi..." - Sayfa 2

"VAHŞİ VE ÇILGINSAN AÇIĞA ÇIKARMALISIN"

Kendisinden 16 yaş küçük müzisyen Tom Kaulitz ile evli olan 48 yaşındaki Heidi Klum, 'yatak odası' itirafıyla gündem oldu.

214
Heidi Klum’dan çılgın yatak odası itirafı! "Oldukça çılgınım, partnerimi..." - Sayfa 3

Alman model, "Bazı insanlar yatakta daha deneyimli, bazıları ise daha sıkıcıdır. Eğer vahşi ve çılgınsan bunu açığa çıkarmalısın. Bazen renk katmak için çaba sarf etmek, normal kabul edilenin dışında bir şeyler yapmak iyidir" dedi.

314
Heidi Klum’dan çılgın yatak odası itirafı! "Oldukça çılgınım, partnerimi..." - Sayfa 4

"ÇOCUKLARIM BAZI POZLARIMI ÇOK AÇIK BULUYOR"

Heidi Klum, çocuklarının bazı pozlarını çok açık bulduklarını ve kendisini bu konuda sert şekilde uyardığını söyledi.

414