Polemik & Kulis
08 Ağu 2022 08:41 Son Güncelleme: 08 Ağu 2022 08:50

Hazırlıklara başladı! Hangi medya grubu gazete çıkarıyor?

Türk basınında son dönemde adından söz ettiren bir medya grubu gazete çıkarma kararı aldı. Önemli isimlerle anlaşan medya grubu iddialı bir gazete çıkarmak için start verdi.

Türk medyasında hareketli günler yaşanıyor. Televizyon, radyo ve dijital yayıncılıkta yakaladığı yükselişle adından söz ettiren bir medya grubunun sahibi başarılı iş insanı yeni bir karar aldı.

Edinilen bilgilere göre, bağımsız haberleriyle adından sıkça bahsettiren medya grubunun yönetimi iddialı bir gazete çıkarmak için kolları sıvadı. Türk basınının duayen isimleri ile anlaşan medya grubu önümüzdeki aylarda çıkaracağı gazete için hazırlıklara başladı.

SES GETİRECEK HABERLER

Gündemi belirleyecek özel haber ağırlıklı ve birbirinden etkin yazar kadrosuyla yazılı basın mecrasına hızlı bir giriş yapmayı planlayan medya grubunda gazete kadrosuna dahil edilecek isimlerle görüşmeler devam ediyor.

BİR YIL İÇİNDE YÜZDE 75 ZAM YAPMIŞTI

Çalışanları tarafından çok sevilen başarılı iş adamı, bu senenin başında yüzde 45, temmuz ayında yüzde 35 olmakla birlikte toplamda yapılan yüzde 80’lik zamla çalışanlarının yüzünü güldürmüştü.