Hazer Amani açıkladı: Sıla hamile mi?

Ünlü şef Hazer Amani, 13 Ocak'ta bir süredir aşk yaşadığı şarkıcı Sıla Gençoğlu ile nikah masasına oturdu. Önceki gün bir mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Amani, Sıla'nın hamile olduğu yönündeki haberlere açıklık getirdi.

Hazer Amani açıkladı: Sıla hamile mi? - Sayfa 1

Geçtiğimiz günlerde evlenen Sıla ve Hazer Amani'nin evliliklerinin nedeni hamilelik olduğu iddia edilmişti. Amani, bu iddialar hakkında ilk kez konuştu.

114
Hazer Amani açıkladı: Sıla hamile mi? - Sayfa 2

 MasterChef yarışmasıyla tanınan ünlü şef Hazer Amani ile şarkıcı Sıla Gençoğlu, 13 Ocak tarihinde nikah masasına oturdu. Ani evlilik kararları ise hamilelik iddialarını ortaya çıkardı. Önceki gün bir mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Amani, Sıla'nın hamile olduğu yönündeki haberlerine cevap verdi.

214
Hazer Amani açıkladı: Sıla hamile mi? - Sayfa 3

Sıla ile çıktıkları Roma tatilinden dönen Hazer Amani, Bebek'teki mekanında görüntülendi. Sıla ile balayına gitmediğini, sadece arkadaşları ile beraber tatil planı yaptıklarını söyleyen Amani, Sıla'nın hamilelik iddialarına da açıklık getirdi.

314
Hazer Amani açıkladı: Sıla hamile mi? - Sayfa 4

Sıla ile tatilden döndükten sonra Bebek'teki mekanında görüntülenen Hazer Amani, kendisini bekleyen muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. Sıla'nın evde güzel yemekler yaptığını anlatan şef, "Bebek haberleri yalan. Ama Allah büyük. Şimdilik öyle bir şey yok" dedi.

414