Hazal Kaya ve Burak Deniz'in atışması sosyal medyayı salladı

FOX TV Bizim Hikaye dizisinin iki başrolü Hazal Kaya ve Burak Deniz, sosyal medya hesapları üzerinden atıştı, ikilinin küs olduğu söylentileri de yayılmıştı.

Hazal Kaya ve Burak Deniz'in atışması sosyal medyayı salladı - Sayfa 1

Geçtiğimiz sezonlarda FOX TV ekranlarında yabancı dizi ''Shameless''tan uyarlama olan Bizim Hikaye dizisinde Hazal Kaya ve Burak Deniz beraber rol aldı. İkilinin, dizinin finaline doğru küs olduğu iddiaları aldı başını gitti. 

112
Hazal Kaya ve Burak Deniz'in atışması sosyal medyayı salladı - Sayfa 2

Hatta Hazal Kaya, YouTube'da katıldığı bir canlı yayında Burak Deniz ile rol aldığı zamanlarda küçük olduklarını bu yüzden bazı anlaşmazlıklar yaşadıklarını dile getirdi. Son olarak ise Kaya ve Deniz'in Instagram'da birbirleriyle atışmaları küslük iddialarını ortadan kaldırdı.

212
Hazal Kaya ve Burak Deniz'in atışması sosyal medyayı salladı - Sayfa 3

Sosyal medya hesabı Instagram'da Hazal Kaya, paylaştığı fotoğrafla hem güldürdü hem de küslük haberlerini yalanladı. Başarılı oyuncu, dizinin yayımlandığı dönemde kendi yüzünü bir uygulamayla erkek yüzü yapan Burak Deniz’in montajlı Whatsapp profili fotoğrafını paylaştı.

312
Hazal Kaya ve Burak Deniz'in atışması sosyal medyayı salladı - Sayfa 4

Bu durumu hikayesinde paylaşan Kaya, "Her rol arkadaşıyla anlaşamıyor haberi çıktığında bunu hatırlayın tamam mı?" mesajını paylaştı.

412