Magazin
09 Mar 2023 09:38 Son Güncelleme: 09 Mar 2023 09:42

Hazal Kaya, ilk kez kızını paylaştı

Oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne oldu. Kızına Süreyya Leyla adını veren Kaya, sosyal medya hesabından Kadınlar Günü'ne özel bebeğiyle ilk pozunu paylaştı.

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Hazal Kaya, 2019 yılında meslektaşı Ali Atay ile nikah masasına oturdu. Aynı yıl ilk bebeği Fikret Ali'yi dünyaya getiren Hazal Kaya, geçtiğimiz günlerde de ikinci bebeğini kucağına aldı.

"YAKA İĞNEM SÜREYYA'M"
Hamileliğinin son günlerinde depremzedelere yardım toplayan ve oradan da doğuma giden oyuncu, bebeğine Süreyya Leyla adını verdi. Hazal Kaya, dün Kadınlar Günü paylaşımı yaparken kızıyla ilk fotoğrafını yayınlayarak şu ifadeleri kullandı: "Annemler ben küçükken mor kurdeleli yaka iğneleri yaparlardı yürüyüşler için, ben de yardım ederdim. O eylemlerle kazandıklarımıza şahit olarak büyüdüm. Şimdi yaka iğnem Süreyya'm sebebiyle bu gece yürüyüşe katılamıyorum. Kalbim, aklım, umudum sizinle. Kadınlar günümüz kutlu olsun! İnadına isyan, inadına özgürlük!"

Ünlü oyuncunun paylaşımına Enis Arıkan, Burak Deniz, Berfu Yenenler, Arzum Onan, Ura Kaygılaroğlu, Gamze Erçel, Songül Öden, Merve Özbey, İpek Yazıcı, Esra Dermancıoğlu ve Doğa Rutkay Kamal gibi birçok isimden nazar boncuklu ve kalpli yorumlar yağdı.