Hayranları şokta! Erkenci Kuş'un yıldızı ameliyata alınmış!

Star TV'deki Erkenci Kuş dizisinin başrolü Can Yaman, sağlık sorunları ile ilgili korkutan bir haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Hayranları şokta! Erkenci Kuş'un yıldızı ameliyata alınmış! - Sayfa 1

Star TV'nin fenomen dizisi Erkenci Kuş'un yıldız ismi Can Yaman'dan korkutan bir haber geldi. Uzun süredir gözlerinden rahatız olan ve Altın Kelebek ödül törenine dahi güneş gözlüğü ile katılmak zorunda kalan yakışıklı oyuncu, sosyal medyadan yaptığı bir açıklamayla ameliyat olduğunu duyurdu. Yaman'ın mesajını gören takipçileri ise bir hayli korktu. Can Yaman, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

112
Hayranları şokta! Erkenci Kuş'un yıldızı ameliyata alınmış! - Sayfa 2

"Uzun süredir gözlerimden rahatsızım. Yılbaşından 3 gün önce olmam gereken ameliyatı oldum. Şu anda daha iyiyim ama 2 hafta kadar daha bulanık ve kısıtlı görmeye devam edeceğim sanırım. Merak eden, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler. Sevgiler"

212
Hayranları şokta! Erkenci Kuş'un yıldızı ameliyata alınmış! - Sayfa 3

Rahatsızlığına rağmen çekimleri aksatmayan Yaman, geçtiğimiz günlerde de dizinin iki bölümünde gözlükle oynayacağını bunun ise sağlık durumuyla ilgili olduğunu duyurmuş ve şunları dile getirmişti;

312
Hayranları şokta! Erkenci Kuş'un yıldızı ameliyata alınmış! - Sayfa 4

“Önümüzdeki 2 bölüm gözlerimdeki rahatsızlıktan dolayı gözlükle olacağım, ama aşk dolu bakışmalardan bir şey eksilmeyecek.”

412